Otopay Nedir

Otopay nedir? bu yazımızda sizlere Otopay kart internet ödeme yöntemleri.

“Online sanal mağaza” otopay kart, birkaç aylık olmasına rağmen kolay kullanımından dolayı sanal kart kullanıcılarının son bir ayda en çok tercih ettiği sanal karttır güvenli ve hızlı ödeme yöntemi olarak kullanılmakta en büyük avantajlarından biri kesinlikle kimlik bilgisi ve kredi kartı bilgisi vermeden alışverişlerinizi güvenli yapabilirsiniz 40.000 den fazla kullanım alanı olan Otopay card ile Vip üyeliklerde yapabilirsiniz kimliğiniz deşifre olmadan kullanımı kolay satın alma işlemi ise birkaç dakika ve birkaç adımdan oluşmakta.

Canlı destek bölümünden müşteri temsilcisi hizmetleriyle iletişime geçerek satın alabilirsiniz kalan Otopaylarınızı Otopay bozdurma işlemi yaparak hesabınıza güvenli aktarabilirsiniz.

  • Otopay Üyelik Gerektirirmi

    Otopay karta sahip olmak için üye veya başvuru yapmanıza gerek canlı destek bölümünden dilediğiniz miktarın TL karşılığını ödeyerek kimlik bilgisi vermeden satın alabilirsiniz.

  • Otopay Nasıl Yüklenir

    Otopay yükleme işlemi diğer sanal kartlara göre daha basit ve kolaydır gerektiğinde temsilcilerimizden de destek alabilirsiniz.

  • Otopay Nasıl Alınır

    Bir kaç adımda kolayca otopay karta sahip olabilirsiniz müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek bir dakikada satın alam işlemi yapabilirsiniz.